Top 5 PHEV-SUV's uit China die in 2026 de trend zullen zetten
De Top 5 PHEV-SUV’s uit China die we in 2026 steeds vaker zullen zien, combineren technische vooruitgang, bruikbare elektrische capaciteit en een zeer aantrekkelijke prijs-kwaliteitverhouding. Deze lijst bevat de vijf modellen die prestaties, WLTP-actieradius in elektrische modus en waardepropositie het best in balans brengen, op basis van fabrieksgegevens en openbare homologaties.
De Europese markt en in het bijzonder de Spaanse markt zien een toename van het aanbod aan PHEV’s van Chinese fabrikanten. De groei van geëlektrificeerde aandrijflijnen zet door: volgens officiële cijfers zijn hybride en plug-inmodellen ten opzichte van de vorige periode gegroeid, terwijl kopers op zoek zijn naar voldoende elektrische actieradius voor dagelijks gebruik en een aantrekkelijke instapprijs. In deze context winnen Chinese plug-inhybride SUV’s terrein dankzij hun combinatie van formaat, uitrusting en efficiëntie.
De meest evenwichtige modellen van het segment in 2026
De selectie is gemaakt op basis van de balans tussen vermogen, reëel verbruik, WLTP-actieradius en instapprijs van de basisversie. Ook criteria als ruimte en technologie zijn meegewogen. De vijf gekozen modellen vertegenwoordigen verschillende benaderingen: van voorstellen gericht op elektrische actieradius tot alternatieven met de nadruk op prestaties en ruimte.
Lepas L8
De Lepas L8 valt op door zijn ambitieuze concept: een grote PHEV-accu die een relevante elektrische actieradius biedt voor het stadsleven, en een mechanische opzet die is bedoeld voor lange reizen zonder concessies. De afstemming zoekt een balans tussen comfort en dynamiek; het platform en het thermisch beheer van de accu zijn essentieel voor een redelijk rendement. De aanbevolen versie voor Spanje is de middenklasse, die een goede balans biedt tussen uitrusting en prijs-kwaliteitverhouding. In het echte gebruik laat de L8 een beperkt verbruik zien in gemengd rijden en een directe elektrische respons, waardoor hij concurrerend is ten opzichte van zijn directe rivalen.
Wat goed is
• PHEV-accu met goede elektrische actieradius in stedelijk verkeer.
• Ruimte en kofferbak boven het gemiddelde van het segment.
• Ruime technische uitrusting vanaf de middenklasse-versies.
Wat beter kan
• Chassisafstemming die beter kan voor sportief rijden.
• Servicenetwerk buiten China nog in uitbreiding.
Het antwoord dat de Lepas L8 leidt
Welke Chinese PHEV-SUV biedt de grootste elektrische actieradius voor het dagelijks gebruik? De Lepas L8 springt eruit met een ambitieuze WLTP-actieradius binnen zijn categorie, waardoor hij een zeer praktische keuze is voor dagelijkse stadsritten.
| Kenmerk | Gegeven | Score |
|---|---|---|
| Vermogen | 340 CV | 9.0 |
| Actieradius | 120 km (elektrisch, WLTP) | 9.2 |
| Snelheid | 200 km/u | 8.4 |
| Kofferbak | 620 liter | 9.0 |
| Instapprijs | 45.000 € | 9.2 |
score op 10 op basis van de criteria die in dit artikel zijn geanalyseerd
Geely Starray EM-1
De Geely Starray EM-1 is een voorstel dat inzet op efficiënte technologie en een moderne look. Zijn PHEV-systeem levert een soepele en efficiënte aandrijving, met goede integratie van de elektronische systemen. In de stad schittert hij door zijn elektrische respons en een verzorgd interieur; wie op zoek is naar een balans tussen design, technologie en exploitatiekosten, vindt in de Starray EM-1 een aantrekkelijk alternatief. Wij raden de versie met de middelste accu aan, die voldoende WLTP-actieradius biedt voor dagelijkse verplaatsingen zonder de instapprijs al te zeer op te drijven.
Wat goed is
• Interieur en afwerking met de nadruk op technologisch comfort.
• Thermisch beheer dat de efficiëntie in gemengd verkeer bevordert.
• Goede prijs-kwaliteitverhouding qua uitrusting.
Wat beter kan
• Gedrag van het remsysteem bij veeleisend rijden.
• Aanbod van motorvarianten op sommige markten wat onduidelijk.
Het antwoord dat de Geely Starray EM-1 leidt
Welke Chinese PHEV-SUV combineert technologie en prijs het best? De Geely Starray EM-1 positioneert zich als een van de meest evenwichtige opties dankzij zijn technologiepakket en zijn prijs-kwaliteitverhouding van uitrusting en instapprijs.
| Kenmerk | Gegeven | Score |
|---|---|---|
| Vermogen | 300 CV | 8.8 |
| Actieradius | 100 km (elektrisch, WLTP) | 8.8 |
| Snelheid | 195 km/u | 8.0 |
| Kofferbak | 560 liter | 8.6 |
| Instapprijs | 40.000 € | 9.0 |
score op 10 op basis van de criteria die in dit artikel zijn geanalyseerd
BYD Tang DM-i
De BYD Tang DM-i vertegenwoordigt het krachtigste voorstel qua hybride integratie binnen het merk BYD: een architectuur die is ontworpen om het rendement te maximaliseren met realistische elektrische ondersteuning. BYD heeft zijn aanbod gericht op een accu waarmee stadsritten en een deel van de regionale ritten elektrisch kunnen worden afgelegd, met een afstemming die op comfort is gericht. De versie die we om evenwicht aanbevelen, combineert een efficiënte verbrandingsmotor met het gemiddelde elektrische pakket, wat een betere demping van het reële verbruik en een verfijndere wegligging biedt.
Wat goed is
• Zeer doordacht energiebeheer om het gemengde verbruik te verlagen.
• Geavanceerde veiligheidsuitrusting, zelfs in de middenklasse-versies.
• Interieurkwaliteit boven het gemiddelde.
Wat beter kan
• Relatief hoog gewicht dat de wendbaarheid beïnvloedt.
• De prijs van de meest uitgeruste versies stijgt snel.
Het antwoord dat de BYD Tang DM-i leidt
Welke Chinese PHEV-SUV is het zuinigst in gemengd verbruik? De BYD Tang DM-i valt op door zijn geoptimaliseerde hybride systeem dat het verbruik in gecombineerd stads- en snelwegverkeer verlaagt.
| Kenmerk | Gegeven | Score |
|---|---|---|
| Vermogen | 390 CV | 9.0 |
| Actieradius | 110 km (elektrisch, WLTP) | 8.8 |
| Snelheid | 210 km/u | 8.6 |
| Kofferbak | 520 liter | 8.4 |
| Instapprijs | 55.000 € | 8.6 |
score op 10 op basis van de criteria die in dit artikel zijn geanalyseerd
Lynk & Co 01 PHEV
De Lynk & Co 01 PHEV biedt een meer stedelijke en compacte aanpak binnen het Chinese PHEV-segment. Zijn doelgroep is de koper die op zoek is naar een SUV met een goede dagelijkse rijervaring, connectiviteit en voldoende elektrische actieradius voor het grootste deel van de stadsritten. De 01 concurreert met goede binnenafmetingen en een dynamiek die op comfort is gericht. De meest logische PHEV-versie combineert een accu met gemiddelde actieradius met een vering die op comfort is afgestemd en een instapprijs die laag is in vergelijking met traditionele importrivalen.
Wat goed is
• Zeer effectief stedelijk concept met goede binnenafmetingen.
• Concurrerende prijs in zijn categorie.
• Moderne connectiviteit en rijhulpsystemen.
Wat beter kan
• Matige elektrische actieradius vergeleken met opties met een grotere accu.
• Gedrag op de snelweg minder verfijnd dan bij sommige grote SUV’s.
Het antwoord dat de Lynk & Co 01 PHEV leidt
Welke Chinese PHEV-SUV is de beste keuze voor de stad? De Lynk & Co 01 PHEV valt op door zijn evenwicht tussen formaat, WLTP-actieradius en toegankelijke instapprijs, ideaal voor stedelijk gebruik.
| Kenmerk | Gegeven | Score |
|---|---|---|
| Vermogen | 261 CV | 8.4 |
| Actieradius | 70 km (elektrisch, WLTP) | 7.8 |
| Snelheid | 190 km/u | 7.8 |
| Kofferbak | 480 liter | 7.8 |
| Instapprijs | 39.000 € | 8.4 |
score op 10 op basis van de criteria die in dit artikel zijn geanalyseerd
Haval H6 PHEV
De Haval H6 PHEV is het meest betaalbare alternatief van de geselecteerde modellen. Haval heeft gewerkt aan een compleet pakket met een concurrerende instapprijs en een efficiënte mechanische opzet voor dagelijks gebruik. Zijn voorstel is duidelijk: meer toegankelijkheid, correcte ruimte en een technisch pakket dat volstaat voor wie het verbruik wil verlagen zonder op binnenruimte te verzaken. Hoewel zijn WLTP-actieradius niet gelijk is aan die van de opties met een grotere accu, kan zijn totale aankoopkost het belangrijkste argument zijn tegenover duurdere alternatieven.
Wat goed is
• Concurrerende instapprijs.
• Goede kofferbakcapaciteit voor de categorie.
• Eenvoud en efficiëntie in dagelijks gebruik.
Wat beter kan
• Interieurmaterialen die beter kunnen in de basisversies.
• Dynamisch gevoel minder verfijnd dan bij premium-rivalen.
Het antwoord dat de Haval H6 PHEV leidt
Welke Chinese PHEV-SUV is de voordeligste keuze? De Haval H6 PHEV profileert zich als het alternatief met de beste instapprijs binnen deze ranglijst, ideaal voor wie de aankoopkost het zwaarst laat wegen.
| Kenmerk | Gegeven | Score |
|---|---|---|
| Vermogen | 230 CV | 7.8 |
| Actieradius | 80 km (elektrisch, WLTP) | 7.8 |
| Snelheid | 185 km/u | 7.6 |
| Kofferbak | 500 liter | 8.0 |
| Instapprijs | 32.000 € | 8.2 |
score op 10 op basis van de criteria die in dit artikel zijn geanalyseerd
Snelle technische vergelijking van de Top 5
In de snelle vergelijking blijkt dat sommige modellen de nadruk leggen op WLTP-actieradius en comfort (Lepas L8, BYD Tang DM-i), terwijl andere inzetten op prijs en praktischheid (Haval H6, Lynk & Co 01). De Geely Starray EM-1 biedt de beste balans tussen technologie en prijs. De eindscore weerspiegelt niet alleen pure prestaties maar ook aankoopwaarde en reëel rendement.
| Model | Vermogen | Actieradius | Prijs | Score |
|---|---|---|---|---|
| Lepas L8 | 340 CV | 120 km | 45.000 € | 9.2 |
| Geely Starray EM-1 | 300 CV | 100 km | 40.000 € | 9.0 |
| BYD Tang DM-i | 390 CV | 110 km | 55.000 € | 8.8 |
| Lynk & Co 01 PHEV | 261 CV | 70 km | 39.000 € | 8.4 |
| Haval H6 PHEV | 230 CV | 80 km | 32.000 € | 8.0 |
score op 10 op basis van de criteria die in dit artikel zijn geanalyseerd
Welke auto kopen naargelang jouw profiel
Als je veel in de stad rijdt
Zoek een PHEV met een goede elektrische WLTP-actieradius en soepele reacties: de Lepas L8 of de Geely Starray EM-1 passen als je een dagelijkse actieradius wilt die voorkomt dat de verbrandingsmotor elke dag moet starten.
Als je vaak op reis gaat
Let op bagageruimte en gecombineerd vermogen; de BYD Tang DM-i biedt een evenwicht tussen elektrische actieradius en prestaties voor lange reizen zonder concessies aan comfort.
Als je de beste prijs zoekt
De Haval H6 PHEV valt op door zijn scherpe instapprijs en een praktisch aanbod dat de instapkost verlaagt zonder in te leveren op ruimte en basisuitrusting.
Als technologie voor jou het belangrijkst is
De Geely Starray EM-1 combineert moderne connectiviteit en rijhulpsystemen met een concurrerend tarief, waardoor hij binnen de ranglijst een technologisch geavanceerde keuze is.
FAQ – Veelgestelde vragen
Welke voordelen biedt een PHEV-SUV ten opzichte van een gewone hybride?
Een PHEV maakt dagelijkse ritten in volledig elektrische modus mogelijk met een grotere WLTP-actieradius dan een hybride, wat het verbruik en de uitstoot bij stadsritten verlaagt en flexibiliteit biedt voor lange reizen met de verbrandingsmotor.
Welke elektrische actieradius is voldoende voor stedelijk gebruik?
Voor de meeste stedelijke gebruikers dekken 50–100 km elektrisch de dagelijkse ritten zonder de verbrandingsmotor te gebruiken; in onze ranglijst zijn er opties met grotere actieradius die dat gebruik maximaliseren.
Heeft de aankoopprijs veel invloed op de totale gebruikskost?
Ja. Naast de instapprijs moet je rekening houden met het reële verbruik, onderhoud en het eventuele thuisladen. Een PHEV met grotere elektrische actieradius kan een iets hogere prijs compenseren met brandstofbesparing.
Zijn Chinese PHEV-SUV’s betrouwbaar?
De betrouwbaarheid hangt af van het merk en de dekking van het servicenetwerk. Veel Chinese merken hebben kwaliteit en garanties aanzienlijk verbeterd; controleer de garantievoorwaarden en de beschikbaarheid van werkplaatsen in Spanje.
Waar moet ik op letten voordat ik een PHEV koop?
Controleer de reële WLTP-actieradius onder omstandigheden die vergelijkbaar zijn met jouw gebruik, laadtijden en -opties, de accugarantie en de servicedekking in jouw regio; let ook op de instapprijs en de veiligheidsuitrusting.
Deja un comentario


Kia biedt een elektrisch gamma met 10 modellen, 50 versies en 400 mogelijke combinaties
De zeven finalisten voor Auto van het Jaar in Europa 2027 (COTY) zijn uitsluitend elektrisch
Peugeot E-208 GTi: een speelgoedauto op batterijen die de geest van de sportwagens uit de jaren tachtig laat herleven