Audi BMW e-tron EQE EQE SUV EX40 EX90 Genesis GV60 i3 iX Macan Mercedes Porsche Q4 Q4 e-tron Q6 e-tron Volvo Električni avtomobili Primerjave Lestvice SUV
Lestvica 2026: 6 premium električnih SUV-jev z največjim dejanskim dosegom pod 80.000 evri
Nakup premium električnega SUV-ja v Španiji ni več stvar izbire med znamko in dosegom. Pred tremi leti je presegati 500 km realnega dosega WLTP pod 80.000 evri skoraj pomenilo izjemo. Leta 2026 je to preprosto standard segmenta. Pregledali smo šest modelov, ki izpolnjujejo ta pogoj s homologiranimi podatki in potrjeno razpoložljivostjo pri španskih trgovcih – brez različic iz kataloga, ki nato ne pridejo na trg.
Kaj mora premium električni SUV izpolnjevati, da se uvrsti na to lestvico
Vsaka oznaka luksuza ne zadostuje. Za to lestvico zahtevamo tri stvari: začetno ceno pod 80.000 evri v Španiji, uradno objavljen kombiniran doseg WLTP in dejansko zalogo v prodajni mreži na dan 2026. Izločamo različice, dražje od 80.000 evrov, tudi če spadajo v isto linijo – tako je pri nekaterih najmočnejših konfiguracijah, ki odpadejo zaradi cene, ne zaradi dosega.
Kako smo pripravili to lestvico (metodologija)
Dajemo prednost podatku WLTP za osnovno različico vsakega modela, ne najdražji različici z večjo baterijo, razen če je ta edina na voljo pod določeno cenovno mejo. Upoštevamo tudi povprečno homologirano porabo in moč, saj visok doseg z mediokrnim motorjem ni isto kot enak podatek s pogonom na vsa kolesa in več kot 300 KM.

Mercedes EQE SUV — od 83.244 €
EQE SUV v osnovni različici 300 ponuja najbolj uravnotežen doseg v družini Mercedes električnih modelov, ne da bi cena preveč poskočila. Pri vsakodnevni mešani vožnji naša izkušnja s platformo EVA2 kaže na dejanske vrednosti okoli 85–90 % homologiranega podatka – nekoliko bolje od povprečja segmenta.
| Moč (kW) | Moč (KM) | Doseg WLTP | Poraba | Nalepka | Gorivo |
|---|---|---|---|---|---|
| 195 kW | 265 KM | 569 km | 18,5 kWh/100 km | Električni |

BMW iX — od 87.850 €
iX xDrive45 je trenutna osnovna različica. Ni najdaljšega dosega v skupini, vendar to nadomešča z učinkovitim hitrim polnjenjem in notranjostjo, ki po mojem okusu ostaja ena najbolj dovršenih v kategoriji. BMW je že s svojo limuzino i3 in več kot 900 km dosega dokazal, da obvlada učinkovitost baterij; pri iX se to pozna, čeprav karoserija SUV neizogibno zniža končni podatek.
| Moč (KM) | Doseg WLTP | Poraba | Nalepka | Gorivo | |
|---|---|---|---|---|---|
| 408 KM | 602 km | 17,8–20,9 kWh/100 km | Električni |
Audi Q6 e-tron — od 66.370 €
Tukaj je po naši presoji pozitivno presenečenje lestvice. Platforma PPE, ki si jo deli z Porsche, daje Q6 e-tronu učinkovitost, ki se prevede v konkurenčen doseg WLTP v zadnjepogonski osnovni različici. Z več kot 530 km homologiranega dosega in ceno, ki se začne nekoliko nad 66.000 evri, ga je težko ne priporočiti kot vstopno točko v segment. Skok v primerjavi z njegovim manjšim bratom,
Audi Q4 e-tron
, se pozna pri vsem: polnjenju, občutku materialov in tihem teku.
| Moč (KM) | Doseg WLTP | Poraba | Nalepka | Gorivo | |
|---|---|---|---|---|---|
| 252 KM | 533–544 km | 15,6–18,1 kWh/100 km | Električni |
Volvo EX90 — od 83.127 €
EX90 se v lestvico uvršča tik nad mejo po uradni priporočeni ceni (na voljo so ponudbe pod njo), in prav je, da to veste, preden ga konfigurirate pri trgovcu: vsaka dodatna oprema ga potisne iz tega cenovnega razreda. Je najtežji v skupini, kar se pozna pri dejanski porabi na avtocesti, vendar je njegova aktivna varnost še vedno močan argument za družine.
| Moč (KM) | Doseg WLTP | Poraba | Nalepka | Gorivo | |
|---|---|---|---|---|---|
| 279–333 KM | 564–619 km | 18,6 kWh/100 km | Električni |
Porsche Macan Electric — od 83.296 €
Macan Electric v osnovni različici z zadnjim pogonom je verjetno tisti, ki najbolje združuje moč in doseg v celotni lestvici. Z baterijo Performance doseže do 641 km WLTP – podatek, ki bi pred tremi leti veljal za znanstveno fantastiko pri Porsche. Pri polnjenju je razlika do preostalih precejšnja: arhitektura 800 V mu omogoča, da v času, ki ga drugim vzame postanek na kavi, nadoknadi stotine kilometrov.
| Moč (KM) | Doseg WLTP | Poraba | Nalepka | Gorivo | |
|---|---|---|---|---|---|
| 360 KM | 547–641 km | 16,7–19,4 kWh/100 km | Električni |
Genesis GV60 — od 55.900 €
GV60 je daleč najcenejši na seznamu, zato je najbolj smiselna vstopna točka v premium električni segment. Nima največjega dosega med vsemi, vendar je razmerje med ceno in zmogljivostmi za nemške tekmece v tem razredu težko doseči.
| Moč (KM) | Doseg WLTP | Poraba | Nalepka | Gorivo | |
|---|---|---|---|---|---|
| 229 KM | 501–561 km | 16,7–19,0 kWh/100 km | Električni |
| Cena od | Doseg WLTP | Moč | Ocena | |
|---|---|---|---|---|
| 66.370 € | 533–544 km | 252 KM | 9,3 | |
| 83.296 € | 547–641 km | 360 KM | 9,0 | |
| 83.244 € | 569 km | 265 KM | 8,5 | |
| 83.127 € | 564–619 km | 279–333 KM | 8,2 | |
| 55.900 € | 501–561 km | 229 KM | 8,1 | |
| 87.850 € | 602 km | 408 KM | 7,8 |
Če upoštevamo le doseg na evro vloženega denarja,
Q6 e-tron brez dvoma zmaga
. Vendar dejanska odločitev ni tako preprosta: kdor išče več moči in ultrahitro polnjenje, naj pogleda na Macan Electric, kdor pa daje prednost omejenemu proračunu, na GV60. Absolutnega zmagovalca ni – obstaja šest različnih odgovorov na šest različnih potreb, kar je v tako zrelem segmentu najboljša novica za španskega kupca.
Plan Auto+ in dejanski strošek nakupa teh SUV-jev
Velja spomniti, da bi nekateri od teh modelov lahko izkoristili
Plan Auto+
, javno pomoč, ki je trenutno na voljo za nakup elektrificiranih vozil v Španiji. Zneski in pogoji se pogosto spreminjajo, zato je pametno pred sklenitvijo posla vedno preveriti uradno spletno stran načrta – razlika v končni ceni lahko znaša več tisoč evrov.
Pogosto zastavljena vprašanja
Kateri premium električni SUV ima največji dejanski doseg pod 80.000 evri v letu 2026?
Audi Q6 e-tron (osnovna različica) in Porsche Macan Electric (osnova) izstopata s homologiranimi podatki nad 530–640 km WLTP v tem cenovnem razredu na španskem trgu (ob upoštevanju ponudb in pomoči).
Ali je doseg WLTP teh premium električnih SUV-jev zanesljiv?
Cikel WLTP se bolj približa resničnosti kot stari NEDC, vendar je dejanski doseg na avtocesti in v mrazu običajno za 10–20 % pod homologiranim podatkom, odvisno od modela in načina vožnje.
Ali se splača plačati več za premium električni SUV kot za generičnega?
Odvisno od uporabe. Če cenite materiale, asistenčne sisteme za vožnjo in ultrahitro polnjenje, se splača. Če je merilo le doseg na evro, lahko generični modeli nižjega segmenta ponudijo podobne vrednosti za manj denarja.
Ali so ti premium električni SUV-ji združljivi s Planom Auto+?
Na splošno da, če izpolnjujejo veljavne cenovne pogoje in pogoje homologacije v vsakem razpisu. Priporočljivo je preveriti posodobljen znesek na uradni spletni strani načrta, preden sklenete nakup.
Tehnične specifikacije avtomobilov iz tega članka
Deja un comentario


Kia ponuja električno ponudbo z 10 modeli, 50 različicami in 400 možnimi kombinacijami
Sedem finalistov za evropski avtomobil leta 2027 (COTY) je izključno električnih.
Peugeot E-208 GTi: un juguete con pilas que recupera el espíritu de los deportivos de los ochenta